תכניות חינוכיות

 • מוזות

  IMG-20180710-WA0001_edited.jpg

  בית ספר תיכון לאומנויות ביפו המעניק הזדמנות לבני נוער שנשרו ממסגרות בעקבות משברי חיים ומצבי סיכון ורוצים לשלב לימודי אמנות בלימודים לבגרות. מוזות מעניק הזדמנות ליצירה וללימוד ומביא לביטוי יכולות אישיות ויצירתיות.


   muzot.co.il

 • בתי הספר האתגריים - ברנקו וייס

  IMG-20180710-WA0001_edited.jpg

  בתי הספר נותנים מענה לנוער בהדרה במסגרת של בתי ספר ייחודיים לנוער בסיכון (כיתות ט'-י"ב). בתי הספר האתגריים מהווים מסגרת חמה ותומכת לתלמידים, ומובילים אותם להישגים תוך מתן מענה מותאם לצורכיהם הייחודיים ולהתמודדותם עם קשיים לימודיים ואישיים.


  "ילדים שנשארים, אני שמח שיש אפשרות לתת להם ארוחת צהרים חמה. זה גם מאפשר לצוות לשבת איתם, ארוחה ביחד, איך אוכלים ביחד. עם הצוות זה גם שובר קרח וגם השיח הוא שיח מיוחד."

  איתן בר לב, מנהלת תיכון ברנקו וייס בת ים.


  brancoweiss.org.il

 • לימודיות בבת ים

  IMG-20180710-WA0001_edited.jpg

  מטרת התוכנית לתמוך ולתגבר ילדים בסיכון מבתי הספר היסודיים בלימודים ובחוגים ולקדם הזדמנות שווה לכל ילד. התוכנית מאפשרת סביבת למידה במסגרתה מקבל הילד ארוחת צהריים חמה ותמיכה בלימודים בעזרת חונכים.
  ה"לימודיה" מתקיימת מיד לאחר סיום יום הלימודים ב-7 בתי הספר ברחבי העיר : החממה, הראל, בן גוריון, ירושלים, הרצל, גורדון, עקיבא.


  " בזכות החיבור שלנו לפרויקט אורנשטיין הצלחנו לייצר מסגרת שנקראת חממת צהרים, מקבלים גם ארוחת צהרים חמה, גם עזרה בשיעורי בית וגם פעילויות חברתית."

  שני אלבז, מנהלת מרכז חממה.


  שותפים: תובנות בחינוך, ארגון צפון אמריקה למען יהדות אתיופיה

 • בית הספר אבו גידה, דרום תל אביב

  IMG-20180710-WA0001_edited.jpg

  בית ספר "אבו גידה" הינו בית ספר א-פורמלי לילדים של מבקשי מקלט מאריתראה, מכיתות א'-ו', וממוקם בת"א. בית הספר פועל בשעות אחר הצהריים, אליו מגיעים הילדים היישר מבתי הספר הממלכתיים. מטרת התוכנית הינה לחזק ולשפר את הישגיהם של התלמידים המתקשים במסגרות הלימוד הרגילות ולשמש להם מסגרת תומכת שתמנע מהם מלהסתובב ברחובות בחוסר מעש.

 • בית ספר שחר, בת ים

  IMG-20180710-WA0001_edited.jpg

  בית ספר לחינוך מיוחד לילדים בכיתות א'-ו' בבת ים.

  התלמידים בבית ספר זה, אשר נפלטו ממסגרות חינוך ממלכתיות,  מתמודדים עם קשיים רגשיים והתנהגותיים. בית הספר פועל לאפשר את חזרתם של התלמידים למסגרות חינוך רגילות באזור מגוריהם. התלמידים לומדים בכיתות של עד עשרה תלמידים בכל כיתה המלווים על ידי שניים או שלושה מורים ואנשי צוות.

פרטי התקשרות

 • YouTube
 • Facebook

Ⓒכל הזכויות שמורות לפרויקט אורנשטיין

עיצוב ובניית אתרים: wix&me